Games

Teď se může hodit! Xiaomi ukázalo levný chytrý ventilátor

  • Xiaomi představilo chytrý ventilátor s nízkou spotřebou
  • Můžete ho propojit s aplikací Mijia
  • Nabízí několik režimů, nechybí simulace přirozeného větru či noční režim

Xiaomi představilo další chytrý sloupový ventilátor s názvem Mijia Smart DC Inverter Tower Fan 2. Ten je k dispozici za atraktivní cenu 319 juanů (960 korun bez daně) a pyšní se třeba nízkou spotřebou.

Xiaomi Mijia Smart DC Inverter Tower Fan 2 disponuje věžovou (sloupovou) konstrukcí, takže se vám vejde díky absenci klasické vrtule téměř kamkoliv. S dlouhým výstupem vzduchu o délce 0,6 metru dokáže tento ventilátor zajistit přívod vzduchu v úhlu až 150 stupňů, čímž by se měla zajistit optimální cirkulace vzduchu v místnosti. Můžete ho samozřejmě propojit s aplikací Mijia, v níž je možné nastavit různé úhly nebo výkon. Nechybí pak podpora pro hlasového asistenta Xiao AI. Uživatelé mají možnost vybírat ze tří různých režimů, které zahrnují přirozený vítr, přímé foukání a noční režim. Jde tedy o stejné možnosti, které nabízí třeba Smartmi Standing Fan 3. Ten jsme pro vás před několika týdny recenzovali. Výstup vzduchu je opatřen mřížkou s průměrem 6,9 mm, která zabraňuje vniknutí prstů.

Další velkou výhodou ventilátoru Mijia Smart DC Inverter Tower Fan 2 je jeho energetická účinnost. Ventilátor využívá motor, který je navržen tak, aby spotřebovával co nejméně energie. Čínská firma uvedla spotřebu 1,5 W a při provozu na nejvyšší výkon by si měl vzít za pět dní pouze 1 kWh. V současné době se prodává jen v Číně, ale mohl by se teoreticky objevit na Aliexpressu.

Jaký ventilátor máte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *