Games

TCL s Mini LED a 144 Hz nyní koupíte v Česku za super cenu

  • TCL 65845 je letošní televizor s Mini LED podsvícením 
  • Nabízí také 144Hz obnovovací frekvenci a solidní reproduktory
  • Některé e-shopy jej nyní mají v zajímavé akci

Přemýšlíte o koupi nového televizoru? Máme pro vás tip na zajímavou slevu, který se týká letošního modelu TCL 65C845. Tato řada do Česka zamířila teprve v květnu, přičemž až dosud byla k dostání za 29 990 Kč. Na některých e-shopech jej ale nyní seženete s velkou slevou.

Celá řada televizorů TCL C84 přichází s QLED technologií a Mini LED podsvícením. Jas dosahuje na hodnotu až 2000 nitů, pod kapotou najdeme čip AiPQ Processor 3.0.

Televizor je navržen tak, aby uspokojil i náročné hráče, jak napovídá přítomnost 144Hz obnovovací frekvence a podpora FreeSync Premium Pro. Novinka běží na platformě Google TV a umožňuje instalaci širokého spektra aplikací.

Co se týče konektivity, model je vybaven 4x HDMI, 1x USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA. Za zmínku stojí také podpora pro Chromecast a Miracast. Zvukovou stránku obstarávají 60W stereo reproduktory s podporou formátů Dolby Atmos, Dolby Digital AC4 a DTS HD.

Velké e-shopy jako Alza či CZC mají nyní televizor v akci (slevový kód se nachází přímo na stránce produktu) za 25 497 Kč, což z něj činí docela zajímavou koupi.

Jak se vám zamlouvá tato sleva?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *