Games

Takto vypadá nová samostatná Google aplikace Počasí

Zhruba tři týdny nazpět jsme vás informovali o tom, že společnost Google nejspíš připravuje novou mobilní a tabletovou aplikaci Počasí, která by měla konečně vytáhnout žádaná data ze základní apky Google a fungovat úplně samostatně. V tuto chvíli už je celkem jisté, že se tato nová podoba připravuje a dokonce finalizuje. Podařilo se ji totiž manuálně zapnout a následně zaznamenat do následujícího videa/gifu.

V horní části se stále zobrazuje známý vyhledávací řádek, kde se zobrazuje vaše aktuální poloha nebo hledané místo. Je to však modernější lišta se zaoblenými rohy a modrou barvou Material Design. Pod ním výrazně vyčnívá aktuální teplota a ikona znázorňující povětrnostní podmínky spolu s nejvyšší, nejnižší a pocitovou teplotou. Horní část doplňuje hravá grafika s maskotem žáby Google Weather.

Nový vzhled se zcela zbavuje rozhraní s kartami, které odděluje dnešní, zítřejší a desetidenní předpověď počasí. Namísto toho jsou informace v blocích pod sebou. Hlouběji jsou další podrobnosti o počasí, včetně rychlosti větru, vlhkosti, UV indexu, tlaku, východu a západu Slunce. Klepnutím na den v desetidenní předpovědi se ukáže vyhrazená část předpovědi, kde jsou dnešní a následující dny uspořádány v karouselu v horní části. Klepnutím na jednotlivé dny pak můžete zobrazit další podrobnosti. Vypadá to, že bude i hezký tmavý režim.

Jaká aplikace pro počasí vám nyní vyhovuje?

Zdroj: apolice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *