Games

Tak pozor! Očekávaný Galaxy S23 FE je prý za dveřmi

  • Samsung není spokojen s prodejem řady Galaxy S23
  • Díky špatným prodejům bychom se mohli brzy dočkat modelu S23 FE
  • Pod kapotou má tikat Exynos 2200

Podle informací, které unikly v posledních hodinách na Twitteru došlo tento měsíc k výraznému poklesu prodeje řady Samsung Galaxy S23. Podle nich celkové prodeje vlajkových lodí jihokorejské společnosti ve druhém čtvrtletí klesly o 20 % ve srovnání s loňskými vlajkami. Důvodem je pravděpodobně nižší poptávka ze strany běžných spotřebitelů a ti, kteří po jednom ze tří telefonů toužili, si jej pořídili dříve.

Tento vývoj samozřejmě není pro Samsung ideální a firma se měla rozhodnout k přesunutí Galaxy S23 FE na bližší termín. Na trh by se měl telefon dostat dokonce ještě dříve, než skládačky Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5, které si užijí svou chvíli slávy na konci července. Očekávané fanouškovské edice se tedy zřejmě dočkáme velmi brzy, teoreticky už v červnu.

Co se týče specifikací Galaxy S23 FE, zatím se spekuluje, že bude vybaven čipem Exynos 2200, který tikal v řadě Galaxy S22, v kombinaci s 6/8 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Počítá se také s hlavním fotoaparátem s rozlišením 50 MPx, baterií s kapacitou 4 500 mAh.

Jak se těšíte na Galaxy S23 FE?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *