Games

Suicide Squad mělo být kvůli kritice opět odloženo » Vortex

Není to ani měsíc, kdy proběhla poslední prezentace State of Play. Ačkoliv ji nehodnotíme špatně, hráče podle reakcí příliš nepotěšila, větších oznámení by se nicméně měli dočkat na další Showcase, která se uskuteční před E3. Co se týče obsahu State of Play, velký prostor dostala hra Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios, která se ale bohužel stala terčem kritiky. Vydatná ukázka, která zabrala velkou část prezentace, hráče příliš neoslovila a nyní se zdá, že si vývojáři z Rocksteady tyto reakce berou k srdci. Podle náznaků totiž mělo dojít k dalšímu odkladu, aby se na hře mohlo ještě pracovat a vývojáři odstranili současné nedostatky.

Se zprávou přišli známí novináři Jason Schreier a Jez Corden. Schreier ve svém článku na Bloombergu uvádí, že se společnost Warner Bros. rozhodla pro odklad z května až na konec roku. Oficiálně se k tomu nicméně zatím nikdo nevyjádřil. Schreier však už tímto způsobem na Bloombergu jednou o odkladu informoval v únoru loňského roku, načež se o necelé dva měsíce později skutečně zpráva potvrdila. Zdrojem informace o aktuálním odkladu má být osoba obeznámená se situací, ale jasno budeme mít samozřejmě až s oficiálními podrobnostmi. Corden pak o možném odkladu informoval ještě před Schreirem a magazín Windows Central požádal Warner Bros. o reakci, ovšem ani na tomto místě k ní dosud nedošlo.

Není každopádně jasné, jakým způsobem by měla být hra upravena. Výtky byly často vznášený k live service modelu, ale ten by měl zůstat s největší pravděpodobností zachován. Podle Schreiera má být hlavním důvodem potřeba hru optimalizovat, opravit chyby a celkově doladit, než že by se měli vývojáři pustit do nějakých výraznějších změn či vyloženě předělání některých částí. Schreier možné nové okno vydání neudává, Corden zmiňuje čtvrtý kvartál letošního roku. Nyní však nezbývá než čekat, jak se vyjádří studio nebo vydavatel a zda kritika ze strany hráčů vlastně vůbec něco změní. Zatím oficiálně stále platí, že Suicide Squad: Kill the Justice League vychází 26. května 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *