Games

Startuje další kolo betatestu Modern Warfare III » Vortex

Během minulého víkendu si mohli hráči na PlayStationu zahrát betu připravovaného Call of Duty: Modern Warfare III. V pondělí jsme tak ostatně učinili i my a nabídli jsme vám hodinový stream, ve kterém Jirka pálil ostrými. Pokud však PlayStation nemáte a chcete si chystanou novinku vyzkoušet, máte tu možnost. V pátek totiž startuje další kolo betatestu, do kterého se už mohou zapojit i hráči na PC a Xboxu. Je to zřejmě i na delší dobu naposled, kdy měla společnost Sony nějakou formu exkluzivity, to ale není pro aktuální hraní příliš podstatné. Důležitější je, že se ke hraní v tuto chvíli dostanou hráči, kteří si hru předobjednali s tím, že už od zítřejších 19 hodin bude beta odemknutá všem bez jakéhokoliv omezení, a to až do 16. října.

Samo o sobě by „volání do akce“ asi nebylo příliš zajímavé, vývojáři ale učinili několik změn a hlavně přidali další obsah v porovnání s tím, co bylo k dispozici před týdnem. V první řadě se rozrostl počet dostupný map o dva kousky – Highrise pro standardní multiplayerové módy a Orlov Military Base pro Ground War. Zároveň došlo na rozšíření nabídky herních módů o tradiční Search & Destroy a novinku Cutthroat. Jde o kompetitivní zážitek v modelu 3v3v3, ve kterém se snažíte buďto ukořistit vlajku, nebo odstranit všechny soupeře.

Nad rámec nového obsahu pak vývojáři zapracovali i na některých změnách, aby vyhověli poznámkám hráčů a alespoň částečně dali na srozuměnou, že nehrajeme demoverzi, ale betu, která má posloužit pro finální odladění některých nedostatků. Jen namátkou se tak budou například objevovat jména hráčů nad hlavami jednotlivých vojáků, došlo na snížení času mezi přechodem ze skluzu do sprintu o 200 milisekund, vývojáři rovněž šáhli do fungování zbraní, zejména při jejich opření, snížil se účinnost i délka trvání killstreaku Guardian-SC a například v Ground War vám už nedochází palivo ve vozidlech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *