Skip to content

Stahujte! Skvělá česká hra Samorost je zdarma na Google Play

  • Na Google Play se objevila spousta slev na hry od Amanita Design
  • První Samorost je dokonce zdarma
  • Ostatní hry seženete pod padesátikorunu

Pokud patříte mezi fanoušky her od studia Amanita Design, máme pro vás skvělou zprávu. Na Google Play je nyní k dispozici jedna z nejznámějších her tohoto českého studia – Samorost, a to zcela zdarma! Tato point-and-click adventura vás zavede do fascinujícího vesmírného prostředí, kde budete prozkoumávat a řešit originální hádanky. Samorost je proslulý nejen svým jedinečným grafickým kabátkem, ale také atmosférickou hudbou. Byl by přímo hřích ho alespoň nevyzkoušet.

Pokud se vám první Samorost líbil a chtěli byste si vyzkoušet další hry Amanita Design, máte ideální příležitost. Studio si pro nás totiž přichystalo poměrně zajímavé slevy. Samorost 2 je momentálně ve slevě za pouhých 20 Kč, zatímco Samorost 3 si můžete pořídit za 45 Kč. Za ty drobné rozhodně stojí i Botanicula. Získáte ji za pouhých 39 Kč a dodnes skvělé Machinarium je dostupné za 45 Kč.

Samorost 1 Official Trailer

Samorost 1


Samorost 2


Samorost 3


CHUCHEL


Machinarium


Botanicula

Za jedno velké pivko stojí také Chuhel, ten je k dostání rovněž za 45 Kč. Ať už se bavíme právě třeba o Samorostu, nebo Machinariu, každá z her nabízí nádhernou grafiku, kreativní hádanky a super prostředí.

Jaký robotický vysavač máte doma vy?

Zdroj: Play Store

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *