Skip to content

Stahujte! Kultovní Fallout New Vegas je k dispozici zdarma

  • Epic Games Store opět naděluje hru zdarma
  • Tentokrát jde o skvělý Fallout New Vegas
  • Akce platí do 1. července 2023

Pokud nemáte o víkendu co dělat a nechcete se slunit venku, máme pro vás tip. Na Epic Games Store je totiž k dostání až do 1.července 2023 titul Fallout: New Vegas – Ultimate Edition a to zcela zdarma. Pokud si ho do tohoto data stihnete přidat do knihovny, už navěky zůstane váš.

Fallout: New Vegas je proslulý svým postapokalyptickým prostředím a skvělým příběhem, který je (nejen podle našeho názoru) mnohem lepší než u novějších dílů. Je to právě New Vegas, které hráči označují za ten vůbec nejlepší díl z celé série. S Ultimate Edition získáte nejen základní hru, ale navíc také všechny datadisky jako je Dead Money, Lonesome Road, Old World Blues, Honest Hearts a Gun Runner’s Arsenal.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition is Free Right Now and Will Run On Your Grandma’s PC

Vzhledem k tomu, že jde o poměrně starou hru ji nebudete mít problém zprovoznit téměř na čemkoliv. Oficiální nároky žádají alespoň dvoujádrový procesor, 2 GB RAM a grafickou kartu s 256 MB pamětí. Samozřejmostí jsou české titulky, takže vám nic nebrání v ponoření se do depresivního, avšak dodnes skvěle zpracovaného světa. Vyzvednout si ji můžete na oficiálním webu Epic Games.

Máte zkušenosti se sérií Fallout?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *