Games

Stahujte! Aplikace Xiaomi Mi Home je dostupná v češtině

  • Aplikace Xiaomi Mi Home je konečně dostupná v češtině
  • Přeložena byla naprostá většina pojmů
  • Ovládání jednotlivých produktů ale zůstalo v angličtině

Pokud používáte jakékoliv produkty chytré domácnosti od Xiaomi, máme pro vás skvělou zprávu. Aplikace Mi Home se totiž konečně po letech převlékla do češtiny.

Xiaomi Mi Home je aplikace pro Android a iOS, která umožňuje propojení a ovládání různých zařízení Xiaomi od chytrého osvětlení přes větráky až po robotické vysavače či různé senzory. Dosud byla dostupná v poměrně velkém množství jazyků, avšak čeština mezi nimi nebyla. To se s verzí 8.5.704 konečně mění, což hromadě uživatelům v České republice jistě ulehčí život. Právě ta je v tuto chvíli dostupná v Obchodě Play, takže si ji můžete stáhnout i vy.

Po pár hodinách používání je potřeba uznat, že si čínská firma poradila s českým jazykem možná až překvapivě dobře. Až na pár výjimek, třeba záložku “Chytré”, která se v angličtině nazývá “Smart”, je překlad docela fajn. V aplikaci je přeložena většina položek, až třeba na ty, které se týkají jednotlivých produktů. Kupříkladu ovládání ventilátoru Smartmi Standing Fan 3 zůstalo kompletně v angličtině, stejná situace platí i pro automatizace.

Naopak ostatní věci jako jsou různá nastavení nebo zobrazování teplot a vlhkosti na domovské obrazovce jsou v našem jazyce. Mimo češtiny se do aplikace dostala i slovenština, což jistě ocení naši sousedé.

Jak se vám zamlouvá čeština v aplikaci Xiaomi Mi Home?

Zdroj: vlastní

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *