Games

Spider-Man 2 bude mít české titulky » Vortex

Vzhledem k tomu, jak často nám českým i slovenským hráčům společnost Sony dělá radost českou lokalizací svých exkluzivních titulů, ale především pak i její přítomnosti u první hry a rozšíření s Milesem Moralesem, se dalo předpokládat, že se dočkáme i v případě Spider-Mana 2. Nyní už nemusíme pouze předpokládat ani doufat, jelikož PlayStation oficiálně oznámil, že i pokračování Peterova a Milesova dobrodružství obdrží české titulky.

„S radostí oznamujeme, že hra Marvel’s Spider-Man 2 bude mít českou textovou lokalizaci,“ stojí v příspěvku českého PlayStationu na Facebooku. Sony se v souvislosti s naší mateřštinou a lokalizací rozhodně činí, což dokládá již celá řada titulů jako God of War a God of War Ragnarök, Horizon Forbidden West, The Last of Us včetně remaku Part I a také Part II, poslední díly závodní série Gran Turismo, Sackboy: A Big Adventure nebo Ratchet & Clank: Rift Apart, který má namířeno i na PC. Ačkoli šlo v případě druhého Spider-Mana spíše o otázku času, než bude česká lokalizace potvrzena, je rozhodně příjemné to mít oficiálně, například i s ohledem na nejasnostmi, které panovaly kolem Ubisoftu a jeho Avatara v posledních dnech.

Marvel’s Spider-Man 2 vychází 20. října 2023 na PlayStation 5. Více informací o hře naleznete jako vždy v našem archivu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *