Games

SmartTag 2 má nový vzhled a skvělé funkce! Máme české ceny

  • Samsung Galaxy SmartTag 2 byl konečně oficiálně představen
  • Nabízí vylepšený design a docela podstatné vychytávky
  • Za jeden v Česku zaplatíme 999 Kč, k dispozici je ale výhodnější balení

Samsung včera představil nové FE produkty, konkrétně Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE a také Galaxy Buds FE. Mimo ně ale dnes představil také druhou generaci chytrého přívěsku SmartTag 2, který nabízí zcela novou konstrukci a samozřejmě také další novinky spojené s konektivitou.

Na první pohled je jasné, že největší pozornost věnovala jihokorejská firma designu, jak jsme mohli vidět již na dříve uniklých renderech. Nový SmartTag má oválný tvar a větší kovové poutko, takže půjde uchytit i na tlustší kroužky a karabiny, počítat lze také s certifikací IP67.

Kromě designu se však zapracovalo také na funkcionalitě jako takové. Samsung Galaxy SmartTag2 přináší nový režim ztráty, díky němuž lze do přívěsku zadat kontaktní informace, případně krátkou zprávu a pokud ho najde jiný uživatel (nemusí mít Samsung, stačí když bude jeho telefon vybaven NFC čipem), může přívěsek oskenovat, načež uvidí právě kontaktní informace a zprávu. Scénářů, kdy se podobná věc může hodit je hned několik a nejsou omezeny jen na batohy, tašky či klíče, novinku lze využít třeba i na psím obojku. Nový režim venčení pak zaznamená oblíbené trasy vašeho mazlíčka.

Samsung Galaxy SmartTag2 UNBOXING First Impressions

Samsung zcela upustil od GPS technologie a spoléhá výhradně na NFC, Bluetooth a UWB technologie. Ta se sice nachází jen v hrstce mobilů, například Galaxy S23 Ultra, avšak díky ní můžete využít nové funkce Compass View, která vám na displeji zobrazí navigaci k vašemu přívěsku. Uživatelé, kteří často mění svůj telefon ocení fakt, že se SmartTag2 automaticky synchronizuje s vaším Samsung účtem, takže i po výměně mobilů bude (v případě Samsungů) přívěsek fungovat bez nutnosti opětovného nastavení.


galaxy s23 fe barvy

Samsung Galaxy S23 FE konečně odhalen. Jde o zvláštní spletenec několika mobilů, ukáže se i v Česku

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.