Games

Smart home značka WiZ zařazuje do nabídky i zabezpečení

Společnost Signify, která stojí mimo jiné i za produkty série Philips HUE, představila novou produktovou řadu WiZ Home Monitoring. Ta pod současnou značku WiZ přidá k populárnímu osvětlení i produkty sloužící k zabezpečení domácnosti. V první vlně jsou jimi WiZ Indoor Camera a sada WiZ Home Monitoring Starter Kit. Ta obsahuje zmíněnou interiérovou kameru a osvětlení.

“Představte si následující situaci: odjíždíte na dovolenou, doma si zapnete režim dovolené a simulaci přítomnosti, takže v případě detekce jakéhokoli pohybu bude vaše vnitřní a venkovní osvětlení WiZ blikat a upozorní sousedy na nežádoucí aktivitu. Zjištěný pohyb vyvolá oznámení na vašem telefonu, takže můžete v rámci WiZ aplikace okamžitě zkontrolovat, co se u vás doma děje. Prohlédnout můžete i dříve zaznamenaná data v rámci přehledu aktivit. A voilà!” nastiňuje výrobce jeden z případů využití systému s novými produkty.

Dostupnost a ceny produktů v Evropě

  • WiZ Indoor Camera od druhé poloviny května
    Doporučená maloobchodní cena: 2 199 Kč
  • WiZ Home Monitoring Starter Kit od 15. června
    Doporučená maloobchodní cena: 3 899 Kč

Interiérová kamera WiZ s rozlišením Full HD a možností obousměrného přenosu audia upozorní na jakýkoli podezřelý pohyb nebo zvuk. Je vybavena nočním viděním, které se automaticky aktivuje při nízkém či špatném osvětlení, a navíc pomocí infračerveného záření osvětlí prostor. Kamera také dokáže registrovat jakékoli náhlé hlasité zvuky a odeslat oznámení, když například zachytí rozbití okna nebo zvuky požárního či dýmového alarmu.

“Pokud nemáte s inteligentním ekosystémem WiZ žádné zkušenosti, startovací sada Home Monitoring starter kit představuje skvělou příležitost, jak začít s jednoduchým monitorováním vaší domácnosti. Součástí je nová kamera a svítidla,” popisuje Signify. K dispozici je i volitelná služba předplatného, která zpřístupní další funkce jako např. možnost ukládat data z WiZ interiérové kamery do cloudu až na 30 dní, definovat zóny pohybové aktivity a/nebo zóny soukromí ve vybraných oblastech či spustit nahrávání manuálně během streamování z kamery.


Aplikace Google Home hlásí 5 novinek. Včetně nového vzhledu

Zprávičky

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.