Games

Slúchadlá Realme Buds Air 5 Pro ponúknu až 40-hodinovú výdrž

Čínska spoločnosť Realme predstavila nové TWS slúchadlá Realme Buds Air 5 Pro, ktoré prekvapia hlavne dlhou celkovou výdržou 40 hodín. Okrem toho ponúknu podľa portálu GSMArena aj podporu aktívneho potlačenia hluku (ANC).

Pekný dizajn a špičkový zvuk

Novinka má podobný dizajn ako smartfóny série Realme 11. Využíva vákuovo galvanické pokovovanie, ktoré vytvára krištáľovo čistú a vlhkú textúru podobnú keramike. Slúchadlá sa budú dodávať v dvoch farbách – Sunrise City s oranžovými prvkami a v čiernej farbe s označením Starry Night Black. Nechýba odolnosť proti dažďu IPX5.

O zvuk sa postará dvojica meničov – 11-milimetrového basového reproduktora a 6-milimetrového mikroplošného výškového reproduktora. Rozsah frekvenčnej odozvy je 20 až 40 kHz. Nechýba podpora zvukových kodekov ako AAC, LDAC a SBC. Ďalej je tu podpora Hi-Fi s duálnymi koaxiálnymi jednotkami, prenos vo vysokom rozlíšení LDAC, certifikácia štandardu Hi-Res a 3D priestorový zvukový efekt.

Podpora ANC a dlhá výdrž

Lákadlom je podpora aktívneho potlačenia hluku až do 50 dB vďaka šiestim mikrofónom a algoritmom AI, ktoré sú označované ako Deep Sea Noise Reduction 2.0. Pokročilý ENC algoritmus potom v kombinácii s technológiou redukcie hluku Beamforming a algoritmom DNN taktiež účinne znižuje okolitý hluk.

Tieto slúchadlá však prekvapia hlavne celkovou výdržou batérie až 40 hodín. Na jedno nabitie vydržia prehrávať hudbu 11 hodín. Prenos zvuku má latenciu iba 40 ms, takže sú slúchadlá ideálne aj pre hranie hier. So smartfónom sa spoja prostredníctvom Bluetooth 5.3 a aplikácie Realme Link. Realme Buds Air 5 Pro pôjdu v Číne do predaja 31. mája za cenu v prepočte 50 eur. Dostupnosť a cena pre globálny trh bude ešte oznámená.

Náš tip

TIP na príslušenstvo: Značkový stabilizátor na profesionálnejšie video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *