Games

Skvělé RPG Stardew Valley dostává velkou aktualizaci

Pokud vás alespoň trošku zajímají hry a zejména pak RPG, určitě jste alespoň slyšeli o titulu Stardew Valley. Tato, na první pohled nenápadná, hra s pixelartovou grafikou zasazená do farmářského prostředí si získala srdce milionů hráčů a odnesla si i nejedno ocenění od kritiků. Vedle PC a konzolí se pak tento titul dostal také na chytré telefony a tablety s Androidem. Vývojáři se pak ke svému klenotu chovají i po více než 6 letech od oficiálního vydání s patřičnou péčí a tak jsme se dočkali zbrusu nové a velmi obsáhlé aktualizace.

Stardew Valley aktualizace 1.5

Vedle toho, že je nová verze dalším lákadlem pro uživatele, kteří hře dosud odolávali, je zejména pádným argumentem pro stávající a bývalé hráče k tomu, aby v ní utopili další desítky hodin. Jednou z největších novinek je zde totiž zbrusu nový region nazvaný Ginger Island. Ten zahrnuje nové rozvržení farmy na pláži včetně širších možností si farmu upravit k obrazu svému – ať už se jedná o kosmetické, nebo funkční změny.

Stardew Valley – Mobile Announcement Trailer

Nová oblast pochopitelně obsahuje také novou sadu rozmanitých úkolů. Ty vám mohou přidělovat například nové NPC postavy a nové výzvy si pochopitelně žádají také nové nepřátele, kteří se vám budou snažit cestu za cílem zkomplikovat. V neposlední řadě pak nesmí chybět ani řada nových plodin k pěstování a různých kosmetických předmětů. Ošizeni pak nebudou ani zapálení chovatelé, kteří si budou moci nově pořídit také pštrosy. Kompletní seznam novinek pak naleznete na oficiálním webu hry.

Stardew Valley

Stardew Valley pro Android můžete pořídit v Google Play za 130 Kč. Jedná se však o tzv. “prémiovou” hru, takže žádné další investice nejsou pro hraní nutné.

Vyzkoušeli jste už Stardew Valley? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: AndroidPolice.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *