Skip to content

Skull & Bones po letech skutečně připlouvá » Vortex

Přibližně od března letošního roku se značně změnila atmosféra kolem hry Skull & Bones, na které vývojáři z Ubisoftu pracují dlouhé roky. Po zákulisních i oficiálních informacích o vleklých problémech s vývojem i hledáním konceptu se totiž začali zkraje roku shánět lidé z Ubisoftu po testerech, dále uniklo přibližně 6 minut velmi podrobných záběrů, vysvětlujících fungování hry a objevily se i zprávy novináře Jasona Schreiera, který slibuje vydání Skull & Bones letos na podzim. Pokud tomuto scénáři věříte, určitě vás potěší novinka v podobě dalšího zápisu ratingové komise, tentokrát z Brazílie, která hodnotila verze pro Stadii, PC a nové konzole PlayStation 5 a Xbox Series.

Zdroj: Reddit

Zápisu v databázi si všiml uživatel Redditu s přezdívkou LongJonSilver, který přiložil i screenshot. Podle něj vychází najevo, že rating 16+ obdržela hra už 14. června letošního roku a potvrzuje se i možné vydání v roce 2022, který je uveden v řádku rok produkce. Samozřejmě víme, že Ubisoft Singapur na hře pracoval minimálně uplynulých 5 let, takže můžeme tento údaj chápat jako rok, ve kterém bude hra dokončena. Zajímavé nicméně je, že na rozdíl od podobného postupu jihokorejské ratingové komise, která hodnotila hru před měsícem, došlo i na zmíněné konzolové verze, mezi kterými chybí zařízení předchozí generace. Na tomto místě můžeme pouze spekulovat, zda to znamená vydání pouze na Xboxu Series a PS5, ale s přihlédnutím k použitým technologiím a stáří jádra hry se to jeví jako spíše nepravděpodobné a hra by mohla dorazit i na PS4 a Xbox One. Nebylo by to však poprvé, kdy se titul zbaví starších zařízení, jako se tomu stalo nedávno například u Test Drive Unlimited Solar Crown nebo Gotham Knights.

Bohužel, nic dalšího jsme se o hře nedozvěděli, ale pokud se máme vrátit ke zmiňovanému uniklému videu, je otázkou, zda vůbec potřebujeme něco dalšího. Podle všeho se naplní slova insidera Toma Hendersona, který vysvětloval, že hráč začne jako pirátská nicka, která se v průběhu hraní vypracuje k lepší výbavě, misím a hlavně lodím. Ty bude možné nejrůznějším způsobem upravovat a vyrážet s nimi na mise odehrávající se výhradně na moři. I části hry, v nichž budou hráči získávat suroviny z ostrovů, mají probíhat prostřednictvím miniher přímo z lodi a pochopitelně pak dojde i na velké lodní souboje, které mají být vyvrcholením celého zážitku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.