Skip to content

Séria Samsung Galaxy S22 dostáva novú aktualizáciu

Po tom, čo na sériu Galaxy S22 od Samsungu prišiel najnovší Android 13 s nadstavbou One UI 5, výrobca stále nezaháľa a ponúka pravidelné mesačné bezpečnostné aktualizácie. Pripomíname, že táto séria smartfónov má sľúbené až 4 aktualizácie Androidu, takže by mala dostať až Android 16. O najnovšej aktualizácii informoval portál Sammobile.

Samsung Galaxy S22 | Zdroj: Miroslav Schwamberg

Zdroj uvádza, že spomínaná aktualizácia je dostupná pre celú sériu smartfónov, takže aj pre varianty Plus a Ultra. Dôležité je tiež spomenúť, že sa týka variantov s čipsetom Exynos, takže aj tých, ktoré sa bežne predávajú na Slovensku.

Konkrétne ide o januárový bezpečnostný update, ktorý okrem zlepšenia bezpečnosti a záplat viacerých chýb neprináša žiadne nové funkcionality. Firmvérová verzia nesie označenie S90xBXXS2BWA2 a je pravdepodobné, že prišla už aj na vaše zariadenie. Ak sa tak stalo, nezabudnite nám o tom dať vedieť v komentároch pod týmto článkom.

One UI 5.1 už onedlho?

Zdroj ďalej uvádza, že najbližšia aktualizácia by mohla priniesť aj vylepšenú nadstavbu One UI 5.1. Tú po prvýkrát oficiálne uvidíme na sérii Samsung Galaxy S23, ktorá bude predstavená na prelome januára a februára, čiže už onedlho.

Aktualizuje aj konkurencia

Spoločnosť OPPO zverejnila plán aktualizácií na operačný systém Android 13. Bezpečnostnú aktualizáciu nedávno dostal aj obľúbený smartfón Huawei nova 9 a do pozornosti dávame aj článok, v ktorom sa venujeme tomu, ako dlho budú jednotliví výrobcovia aktualizovať svoje modely.

Náš tip

Najlepšie lacné tablety. Výber TOP cenovo dostupných modelov

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *