Games

Samsung prichádza s veľkou aktualizáciou pre staršie skladacie telefóny

Ak vlastníte starší skladací smartfón od Samsungu, môžete mať dôvod na radosť. Výrobca totiž aktualizuje tieto modely na najnovšiu nadstavbu One UI 5.1.1. Potvrdzuje tak líderskú pozíciu v oblasti softvérovej podpory medzi výrobcami Android telefónov.

Nedávno sme informovali o tom, ktoré modely túto aktualizáciu dostanú v najbližších týždňoch. Okrem skladacích smartfónov sú to najmä tablety. Celkový zoznam zariadení nájdete v článku One UI 5.1.1. pre staršie Samsung smartfóny príde už onedlho. Dostane aktualizáciu aj ten váš?

Galaxy Z Flip a Z Fold s One UI 5.1.1

Nadstavba One UI 5.1.1 teraz prichádza nielen do Ázie, ale aj Európy. Slovensko by nemalo byť výnimkou a ak ste ju už dostali, nezabudnite nás o tom informovať. Aktualizovaný je dokonca aj prvý Samsung Galaxy Z Flip, ktorý pochádza zo začiatku roka 2020 a na trh prišiel so systémom Android 10.

Samsung Galaxy Z Flip5

Spomínaná nadstavba je špecifická pre tablety a skladacie smartfóny. Prichádza s vylepšeným používateľským rozhraním, ktoré bolo vyvinuté práve s dôrazom na špecifické potreby displejov s rôznou veľkosťou a netradičnými pomermi strán.

Nemali by ste prehliadnuť:

Okrem pôvodného Flipu sa môžu tešiť aj majitelia ďalších modelov. Nadstavbu v týchto dňoch dostávajú aj Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, taktiež v Európe. Nedávno prišla aktualizácia aj na Z Flip4 a Z Fold4. O Galaxy Z Fold2 zatiaľ informácie nemáme, takže ak vlastníte tento smartfón, dajte nám vedieť, či vám ju tiež ponúkol.

Pred samotnou aktualizáciou odporúčame dostatočne nabiť batériu vášho telefónu a ak nemáte dostatočne veľký dátový balík u svojho operátora, inštalačný súbor si stiahnite cez Wi-Fi. V niektorých prípadoch je totiž veľkosť aktualizácie viac ako 2,5 GB.

Náš tip

Samsung Galaxy Z Flip5 dostáva aktualizáciu, vylepšuje Always-on displej

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *