Games

Samsung představil novou aplikaci. Bude se vám hodit?

  • Samsung koupil v roce 2019 aplikaci Whisk
  • Ta nabízí několik desítek tisíc receptů, plánování a také integraci se spotřebiči Samsung
  • Nyní ji jihokorejská firma přejmenovala na Samsung Food

Pokud jste se někdy zajímali o aplikace doporučující zajímavé recepty, jistě jste se někdy setkali s aplikací Whisk, která má na Obchodě Play přes milion stažení. Možná ale nevíte, že ji v roce 2019 tak trochu potichu koupil Samsung, který ji nyní prezentuje jakožto novou aplikaci.

Samsung včera začal s rebrandingem nejen na sociálních sítích, ale i na webových stránkách. Webové stránky Whisk vás nově odkážou na doménu “samsungfood.com“, pod stejným názvem je již aplikace dostupná v App Store i Google Play.

Samsung Food: Meal Planning

Aplikace Samsung Food (původně Whisk) nabízí širokou škálu funkcí, například:

  1. Objevování a personalizace receptů: Uživatelé mohou procházet databází více než 160 000 receptů a vybírat si ty, které jim padnou do oka.
  2. Plánování jídla na míru: Aplikace umožňuje uživatelům snadno plánovat jídla na celý týd en nebo měsíc.
  3. Propojené vaření: Novinkou v aplikaci je možnost propojení s různými spotřebiči Samsung, což umožňuje synchronizaci receptů s chytrými zařízeními.
  4. Sdílení na sociálních sítích: Uživatelé mohou snadno sdílet své oblíbené recepty na všemožných sociálních sítích.

samsung-food aplikace

Integrace se spotřebiči Samsung

Jednou z nejlepších funkcí aplikace Samsung Food je její schopnost integrovat se s různými domácími spotřebiči Samsung. Ledničky Bespoke podporují synchronizaci receptů z aplikace, což umožňuje uživatelům přístup k receptům přímo z displeje chladničky. Společnost plánuje do konce roku 2023 rozšířit tuto podporu na další spotřebiče, jako jsou indukční desky, trouby a mikrovlnky.

samsung-food

Samsung Food bude příští rok ještě lepší

Jihokorejský gigant plánuje přidat do aplikace Samsung Food nové funkce založené na umělé inteligenci. V roce 2024 by měla aplikace získat schopnost rozpoznávat potraviny a jídla přes fotografii a bude tak uživatelům poskytovat podrobné informace o výživových hodnotách potravin.


lidl chytrý kuchyňský robot wi-fi

Chytrý kuchyňský robot z Lidlu si rozumí s Google Asistentem a má skvělé hodnocení

Zprávičky

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.