Games

Samsung Galaxy Z Flip5 dostáva aktualizáciu, vylepšuje Always-on displej

Samsung Galaxy Z Flip5 je momentálnym hitom na trhu skladacích smartfónov a hlavným dôvodom je hlavne jeho väčší externý AMOLED displej. Práve jeho sa týka nová aktualizácia, ktorá podľa portálu SamMobile vylepšuje funkciu Always-on displeja.

Externý displej Z Flip5 je konečne multifunkčný

Externý AMOLED displej Samsung Galaxy Z Flip5 narástol oproti predošlej generácii na 3,4 palcov a dostal rozlíšenie 720 x 748 pixelov. Vďaka tomu sa dá použiť na väčšinu bežných činnosti, komunikáciu, video hovory alebo snímanie selfie fotografií. A pre nepretržité zobrazovanie notifikácií alebo čas môže externý displej samozrejme využívať funkciu Always-on displeja (AoD).

Externý displej Samsung Galaxy Z Flip5 dostane vylepšenie funkcie Always-on displeja

Spoločnosť Samsung  teraz vydala aktualizáciu aplikácie Always On Display, ktorá umožňuje prispôsobenie funkcie AoD na smartfónoch a tabletoch značky Galaxy s AMOLED displejmi. Aktualizovaná verzia prináša niekoľko nových zlepšení priamo pre skladací Galaxy Z Flip 5 a jeho externý displej.

Čo prináša aktualizácia Always-on displeja?

Podľa protokolu zmien najnovšej verzii (8.3.30.4) aplikácie bola opravená chyba, ktorá spôsobovala zmenu štýlu hodín počas roamingu, keď ste si vybral informačný/grafický štýl hodín na základný. Aktualizácia tiež zlepšuje využitie pamäte počas spustenia funkcie AoD, plynulosť animácie a aj výdrž batérie smartfónu v režime spánku.

Samsung aktualizácie
Aktualizácie Samsung aplikácií | Zdroj: SamMobile.com

Spoločnosť Samsung tiež vydala menšiu aktualizáciu aplikácie Good Lock na verziu 2.2.04.66, ktorá opravuje niekoľko chýb v aplikácii. Obe aktualizované aplikácie (Always On Display a Good Lock) sú dostupné v obchode Galaxy Store, odkiaľ si ich môžete stiahnuť do svojho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip5. Vyžaduje sa k tomu však mať vytvorený Samsung účet.

Náš tip

Spotify prichádza na Android s úplne novým widgetom. Ako sa vám páči?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *