Games

Samsung Galaxy Tab S9 zmení svoj dizajn iba nepatrne. Takto bude vyzerať

Samsung Unpacked 2023 prebehne už 27. júla. Zvyčajne sa táto udalosť odohrávala v auguste, no tento rok to bude inak. Počas nej sa okrem predstavenia skladacích smartfónov dočkáme aj nového modelového radu tabletov Samsung Galaxy Tab S9. Na internete sa objavili obrázky, ktoré odhalili dizajn týchto pripravovaných tabletov. Téme sa venuje web XDA-Developers.

Séria Samsung Galaxy Tab S9 bude predstavená onedlho

Súdiac z obrázkov uverejnených portálom WinFuture, Samsung Galaxy Tab S9 bude mať takmer rovnaký dizajn ako predchodca. Model Galaxy Tab S9+ bude však disponovať dvojicou snímačov na zadnej strane. Súčasná generácia má iba jeden. V podobnom duchu príde aj najlepšie vybavený tablet Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. Výrez v displeji ostane aj naďalej. Má ho aj aktuálny model Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Ako môžete vidieť, zmeny po stránke dizajnu sú skutočne minimalistické. Výraznejšie rozdiely budú zrejme v útrobách týchto tabletov. Očakávame nasadenie toho najlepšieho hardvéru, ktorý dnešná doba ponúka. Momentálne nie sú známe ďalšie informácie o špecifikáciách pripravovanej série tabletov od Samsungu. Budeme si musieť ešte chvíľu počkať, kým sa na povrch dostanú ďalšie údaje, prípadne sa všetko dozvieme až po oficiálnom predstavení, ktoré prebehne koncom aktuálneho mesiaca.

Konkurenciou pre zatiaľ nepredstavené tablety značky Samsung bude pravdepodobne Apple iPad Pro s čipom M1 alebo M2. K dispozícii sú v rozličných veľkostiach. Za zmienku stojí napríklad aj Lenovo Tab P12 Pro.

Lenovo Tab P12 Pro pracovná plocha
Lenovo Tab P12 Pro | Zdroj: Tomáš Kanálik

Náš tip

Xiaomi Pad 6 oficiálne predstavený. Toto sú jeho cena a parametre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *