Games

Samsung Galaxy SmartTag2 je vylepšenou verziou lokátora predmetov

V roku 2021 sa na trh dostal inteligentný lokátor Samsung Galaxy SmartTag spolu s jeho verziou s označením “Plus”. Juhokórejský gigant teraz odhalil druhú verziu tohto príslušenstva. Volá sa Samsung Galaxy SmartTag2. Čo nové prináša? Informácie priniesol web Android Authority.

Vyššia odolnosť a dlhšia výdrž

Prvou najvýraznejšou zmenou je očividne nový dizajn. Prívesok je odolnejší a vyznačuje sa certifikáciou IP67. Novinka je tak v porovnaní s predchodcom výrazne odolnejšia (oproti IP52). Výdrž batérie sa predĺžila na skvelých 700 dní v prípade použitia režimu úspory energie. V normálnom režime vydrží asi 500 dní. Pripojenie prebieha prostredníctvom technológií Bluetooth LE a UWB.

Samsung Galaxy SmartTag2 Zdroj: AndroidAuthority.com

Okrem týchto zrejme najvýznamnejších zmien sa nájde aj niekoľko softvérových. Po novom môžete pridať si kontaktné informácie do prívesku v prípade, že by ho niekoho našiel. Táto funkcia sa bude môcť používať aj na telefónoch od iných výrobcov. Stačí, že disponujú NFC. Zatiaľ sa nezdá, že by SmartTag2 podporoval sieť Find My, ktorá je súčasťou nového Androidu. Cena novinky na Slovensku je stanovená na 39,99 €. Ak by ste sa rozhodli zakúpiť si balenie so štvoricou týchto príveskov, zaplatíte 129,99 €.

Náš tip

Fitbit a umelecká inteligencia: Skutočná inovácia vo fitness aplikáciách

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *