Games

Samsung Galaxy S23 Ultra dostane nové farebné prevedenia

Fanúšikovia Android smartfónov a obzvlášť tých od Samsungu sa určite tešia na oficiálne predstavenie série Galaxy S23. Už teraz existuje na internete niekoľko uniknutých fotografii ohľadom najprémiovejšieho modelu Galaxy S23 Ultra. Portál SamMobile zverejnil ďalšie uniknuté snímky, ktoré prezradili všetky farebné kombinácie pre tento model.

Aké farby uvidíme na novej vlajkovej lodi Galaxy S23 Ultra?

Ako sme už spomínali, pre model s prívlastkom Ultra bude dostupných niekoľko farebných kombinácií. Tie sú Phantom Black, Cotton Flower, Botanic Green, a Misty Lilac. Čo sa týka samotného dizajnu smartfónu, ten je veľmi podobný jeho predchodcovi Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra

V obdĺžnikovej konštrukcii s oválnymi bočnými hranami bude aj tento krát pravdepodobne zabudované pero S Pen. Na zadnej strane sa nachádza štvorica objektívov, ktoré opäť veľmi pristanú danému dizajnu. Je isté, že novinka bude byť  smartfónom od Samsungu s 200 MP primárnym fotoaparátom. Všetky ostatné špecifikácie ohľadom výkonu a vnútorností novinky si môžete prečítať v našom článku ohľadom kompletnej série Galaxy S23.

Na obrázkoch je taktiež možné vidieť predvolenú tapetu, ktorá bude vopred nainštalovaná v systéme. Samsung oficiálne predstaví kompletnú sériu smartfónov spolu s ďalšími produktmi na predstavení Unpacked, ktoré sa bude konať 1. februára 2023. Spoločnosť oficiálne potvrdila tento dátum a nedočkaví fanúšikovia si môžu už teraz na stránke Samsungu rezervovať vlajkovú loď. Ako bonus každý dostane 50 $ v Samsung kreditoch.

Náš tip

Samsung aktualizuje Galaxy Buds2 Pro a Galaxy Watch. Pridáva zaujímavú funkciu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *