Games

Revolut se vytáhl s novou aplikací! Má nový design i widgety

  • Aplikace Revolut se dočkala nového uživatelského rozhraní 
  • Nabízí nové widgety, ale také možnost změny tapetu či motiv
  • Kromě toho je prý přehlednější pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet

Bankovní služba Revolut dnes uvedla na trh svou nejnovější verzi aplikace Revolut 10. Ta bude již brzy k dispozici více než 35 milionům zákazníkům po celém světě. V České republice ji používá přes 600 tisíc uživatelů (počet uživatelů v ČR využívajících Revolut se mimochodem za poslední rok zvýšil o třetinu) a firma tvrdí, že nová aktualizace je dosud tou nejlepší verzí. Přináší sebou řadu změn a některé nové funkce.

Design aplikace je minimalističtější a nabízí čistý a moderní vzhled, který dle je dle firmy uživatelsky přívětivější. Aplikace je navržena tak, aby zjednodušila každodenní správu financí se zvláštní pozorností pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet. Společnost údajně vyslyšela připomínky uživatelů, kteří vyžadovali efektivnější rozhraní, výsledkem má být aplikace, která je nejen vizuálně zajímavá, ale také maximálně funkční. Jednodušší rozhraní pak napomáhá ještě rychlejšímu odesílání peněz.

Přepínání mezi účty má být čistší a přehlednější, takže lze snadno sledovat peníze mezi více měnami, spořícími účty, kapsami a společným účtem. Co se týče vzhledu, můžete nově snadno měnit motiv aplikace, využít lze ale také nových widgetů pro funkce, které využíváte nejčastěji. V neposlední řadě si v aplikaci lze změnit také tapetu. Určitou změnou prošla také funkce Kapsy, která funguje jako podúčet, kde lze předem zajistit peníze na zaplacení výdajů.

Revolut: Spend, Save, Trade

Revolut: Spend, Save, Trade

Jak aktualizovat na Revolut 10?

  • Přejděte do obchodu s aplikacemi
  • Vyhledejte Revolut
  • Klepněte na Aktualizovat
  • Ujistěte se, že aktualizujete na nejnovější verzi 10
  • Nyní se vraťte do aplikace Revolut a zapněte novou funkci v nabídce Profil

Aktualizace v tuto chvíli probíhá postupně, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i k vám. Nicméně v době psaní článku jsme měli Revolut 10 dostupný na iOS i Androidu.


Air Bank novinky 2023 aplikace My Air virtuální karty platby na kontakt

Air Bank oznámila super novinky nejen v rámci aplikace

Zprávičky

Marek Houser

Marek Houserčtení: 2 minuty (
uložit na později

)čtení: 2 min.

uloženo


uložit na později

2 min.