Games

Redmi Pad 2 je na cestě. Máme (téměř) kompletní specifikace!

  • Xiaomi chystá druhou generaci tabletu Redmi Pad
  • Ta nabídne čip Snapdragon 680 a 2K displej s 90Hz frekvencí
  • Na trhu by se měla objevit ke konci letošního roku

První generace tabletu Redmi Pad s námi bude za chvíli rok a tak není divu, že se začínají nořit spekulace o nástupci. Nedávno došlo k uniknutí klíčových informací a nyní se objevil také na certifikaci FCC.

V databázi FCC se objevil připravovaný tablet Redmi Pad 2 s označením modelu 23073RPBFL. Předpokládá se, že na trh vstoupí ke konci letošního roku. K dostání má být ve třech různých konfiguracích, přičemž základní verze nabídne 4 GB RAM a 64GB úložiště. Xiaomi zařadí do nabídky rovněž variantu se 4 GB RAM a 128GB úložištěm, vrcholná verze bude mít 6 GB RAM a 128GB paměť. Bylo také potvrzeno, že tablet bude podporovat Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, což není nikterak překvapivá informace. FCC rovněž potvrzuje přítomnost MIUI 14 s Androidem 13.

Dle úniků by měl mít Redmi Pad 2 displej s rozlišením 2K, nejspíše půjde o IPS LCD panel. Velikost displeje by se měla pohybovat v rozmezí 10 až 11 palců, přičemž některé zdroje uvádějí úhlopříčku 10,95 palce. Hovoří se také o 90Hz obnovovací frekvenci, což bychom považovali vzhledem k tomu, že ji má i aktuální generace za standard. Pod kapotou se pravděpodobně objeví Snapdragon 680, který nahradí Helio G99 a výdrž obstará 8000mAh baterie.

Stačil by vám tablet s podobnými specifikacemi?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *