Games

Redmi Note 13 Pro+ dostane 200Mpx foťák a velmi slušný čip

  • Xiaomi ještě tento měsíc představí telefony řady Redmi Note 13 Pro+
  • Firma nyní na sociální síti Weibo sdílela plakáty odhalující některé specifikace
  • Dle nich se opět můžeme těšit na 200Mpx foťák a lepší čipset

Ještě tento měsíc by měla společnost Xiaomi představit novou řadu telefonů Redmi Note 13 v čele s modelem Redmi Note 13 Pro+. Nyní čínský gigant oficiálně potvrdil některé hardwarové specifikace, konkrétně čipset a hlavní fotoaparát.

Pod kapotou telefonu bude tikat čipset Dimensity 7200-Ultra. Jedná se o vylepšenou variantu již existujícího 4nm čipu, který by měl být značně výkonnější než Dimensity 1080 tikající v Redmi Note 12 Pro+. V tuto chvíli neznáme kapacitu RAM ani úložiště, ale odhadujeme, že telefon přijde s minimálně 8 GB RAM, stejně jako tomu bylo minulý rok.

Na zadní straně Redmi Note 13 Pro+ uvidíme 200Mpx senzor Samsung ISOCELL HP3, zde tedy žádnou hardwarovou změnu oproti aktuální generaci nehledejme, každopádně v kombinaci s lepším čipem a také spoluprací mezi Xiaomi, Samsungem a MediaTekem by měl telefon dosahovat na lepší fotografické výsledky. Xiaomi již dříve avizovalo, že se telefony představí ještě tento měsíc. Dá se ale očekávat, že budou zatím k dispozici pouze v Číně a na evropské představení si ještě nějakou dobu počkáme.

Jak se těšíte na telefony řady Redmi Note 13?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *