Games

Prvý stolový robot s Androidom je na svete. Takto vyzerá

Li Ming, známy ako bývalý zakladajúci člen Xiaomi, opäť ohromil svet svojim najnovším počinom. V JoyfulRobotics predstavili prvého stolného robota so systémom Android na svete, ktorý je pripravený nanovo definovať hardvérové ​​prostredie AI+. S dostupnou cenou 1 799 juanov (229 €) je stolný robot JoyfulRobotics pripravený uchvátiť technologických nadšencov, informuje Gizmochina.

Dizajn robota nie je ničím špeciálny. Jeho 2,1″ okrúhla obrazovka je sprevádzaná výraznými ušami na oboch stranách, čo vytvára vizuálne pútavý vzhľad. To, čo odlišuje tohto robota, sú jeho pohyblivé nohy, ktoré umožňujú bezproblémový pohyb doľava a doprava, čím sa zlepšujú jeho interaktívne schopnosti.

Pod jeho elegantným zovňajškom sa skrýva sila GeeUI, proprietárneho systému vyvinutého samotným Li Mingom. Tento systém umožňuje širokú škálu režimov interakcie človek-stroj. Počas uvedenia na trh majú mať používatelia prístup k elektronickému režimu domáceho zvieraťa, funkčnému režimu a hybridnému režimu. Okrem toho budúce aktualizácie OTA (over-the-air) odomknú úplné natívne schopnosti robota pre Android, čo používateľom umožní inštalovať aplikácie pre Android.

Stolny robot Joyful Robotics | Zdroj: Gizmochina

Stolný robot JoyfulRobotics ponúka výnimočnú všestrannosť, môže sa pochváliť schopnosťami hlasu, haptickou spätnou odozvou, ovládaním gestami, programami pre smartfóny a dokonca aj zatiaľ nešpecifikovaným „režimom piatej interakcie.“ Zameriava sa aj na pokročilých používateľov a poskytuje vývojársku edíciu ROM prostredníctvom aktualizácií OTA. Poskytuje tak aj úplný root prístup pre množstvo možnosti prispôsobenia.

Čo ešte dokáže a kedy sa ho dočkáme?

S kompaktnou výškou 16,5 cm je tento pozoruhodný robot vybavený 2,1-palcovou kruhovou obrazovkou, ktorá zobrazuje množstvo informácií vrátane času, zapamätaných slov, pripomienok správ, aktuálnych svetových tém, odpočítavania, akcií na burze a prichádzajúcich hovorov. Používatelia ho môžu pohodlne nabíjať bezdrôtovo alebo pomocou káblového nabíjania USB-C. To, čo ho skutočne odlišuje, je jeho schopnosť komunikovať pomocou gest, dotyku a ovládania smartfónom. Takto sa bezproblémovo začlení do každodenného života používateľov.

Globálne spustenie stolného robota JoyfulRobotics je naplánované v spolupráci so spoločnosťou Tmall, pričom oficiálny predaj sa začne 26. júna o 19:00. Pripravte sa na to, že vás tento inovatívny stolný robot so systémom Android uchváti, a otvorí novú éru podobných zariadení.

Náš tip

Platíte si za YouTube? Odmenou vám bude vyššia kvalita videa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *