Skip to content

Prvý skladací telefón od Googlu naživo. Pixel Fold bol zrejme videný na verejnosti

Nie je veľmi nezvyčajné vidieť smartfón naživo v rukách niekoho ešte pred jeho oficiálnym predstavením. Zamestnanci zvyknú zariadenia testovať ešte pred ich vydaním. Niekedy sa dočkáme takéhoto nechceného odhalenia aj v prípade veľmi zaujímavých kúskov. Tentokrát istý používateľ Redditu tvrdí, že videl v metre zamestnanca Google so skladacím smartfónom Pixel Fold. Informácie prináša stránka Android Authority.

Ide o Google Pixel Fold alebo iné skladacie zariadenie?

Je pravdepodobné, že to čo mohol dotyčný vidieť v metre v New Yorku je skutočne pripravovaná “skladačka” Google Pixel Fold. Taktiež dodal, že tento možný zamestnanec spoločnosti Google sa snažil robiť čokoľvek, aby zariadenie ukryl pred ostatnými cestujúcimi. Zrejme však nebol stopercentne úspešný a kvôli tomu nám asi bolo umožnené vidieť prednú stranu prvého ohybného smartfónu od amerického giganta Google.

Google Pixel 7 Pro

Telefón bol údajne tenký v tmavomodrom alebo čiernom farebnom prevedení s minimálnymi rámčekmi v okolí obrazovky. Tieto fotografie zrejme nie sú dostatočné na to, aby bolo možné potvrdiť, že ide o Google Pixel Fold. Správanie vlastníka tohto nateraz záhadného smartfónu však trochu prezrádzala snaha o jeho ukrytie. Portál GSMArena sa pokúsil o zostrenie obrázku pomocou funkcie “unblur”, ktorá je dostupná na zariadeniach z modelového radu Pixel 7.

Google Pixel Fold unblur
Zostrená fotografia pomocou funkcie “unblur” zo série Google Pixel 7 | Zdroj: GSMArena.com

Náš tip

Z 0 na 100 % len za 7 minút. Nová éra rýchlonabíjania smartfónov je tu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *