Games

První Xiaomi hodinky se systémem HyperOS jsou za rohem!

  • Xiaomi ve čtvrtek uvede systém HyperOS
  • Dočkáme se ho v telefonech, ale i na hodinkách
  • Mimo řadu Xiaomi 14 se totiž představí i Xiaomi Watch S3

Společnost Xiaomi má v plánu 26. října oznámit novou generaci svých vlajkových smartphonů – řadu Xiaomi 14. Mimo ně se ale dostane také na chytré hodinky Xiaomi Watch S3, které budou vybaveny novým operačním systémem HyperOS.

Xiaomi Watch S3 budou dostupné ve dvou barevných variantách – černé a stříbrné. Personalizace bude ale díky vyměnitelným rámečkům a řemínkům mnohem rozsáhlejšího rázu, jak můžete vidět na snímku níže. Zároveň půjde o první nositelnou elektroniku s operačním systémem HyperOS. Detaily o novém OS zatím zůstávají veřejnosti skryté, ale už teď jsem zvědav na to, co má vlastně v plánu čínská firma nabídnout. Pravděpodobně ale půjde podobnou cestou jako Huawei. Ten svůj HarmonyOS totiž nabízí mimo jiné i na hodinkách, které se prodávají i u nás v Česku.

Jedním z dalších lákadel Xiaomi Watch S3 bude 1,43palcový kulatý AMOLED displej s 60Hz obnovovací frekvencí a jemností 326 pixelů na palec. Maximální jas pak bude činit 600 nitů. Co se týče ostatních funkcí, lze očekávat ty standardní, tedy měření sportovních i zdravotních aktivit, současná generace umí také změřit složení těla a na jedno nabití vydrží až 12 dní. Zda ale výrobce tento parametr zachová i pro svůj nejnovější počin, zůstává záhadou.

Jak se těšíte na první hodinky s HyperOS?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *