Games

Přenosný internet i 5G modem! Vodafone ukázal nový tarif

  • Vodafone představil nový tarif s přenosným internetem
  • Nabízí 300 GB dat za 577 korun měsíčně
  • Můžete si k němu pořídit nový 5G modem

Vodafone od 20. června nabízí nový tarif pro přenosný bezdrátový internet, který nabízí vysokorychlostní připojení pro domácnosti i chaty. Spolu s ním operátor začal prodávat také nový 5G modem Vodafone Gigacube 5G od TCL.

Tento tarif zaručuje rychlost stahování 150 Mb/s, upload je pak 30 Mb/s, což jsou dostatečné hodnoty pro většinu situací. Tarif nabízí 300GB porci dat a Vodafone si za něj účtuje 577 Kč měsíčně. Spolu s ním si můžete pořídit také již zmíněný modem Vodafone Gigacube 5G, který se splácí ve formě 24 měsíčních splátek po 100 Kč, první splátka činí 3 777 Kč. Pokud se vám do splátek nechce, lze jej pořídit i jednorázově za 6 200 Kč, pak do něj můžete samozřejmě vložit jakoukoliv SIM a nemusíte se k operátorovi žádným způsobem vázat.

Díky možnosti přenosného připojení můžete mít vysokorychlostní internet i v místech, kde není dostupná kabelová infrastruktura, typicky třeba na chatě. Určitě by bylo vhodnější, kdyby byl za takovou cenu internet neomezený, na druhou stranu 300 GB stačí na více než 40 hodin sledování streamovacích platforem typu Netflix ve 4K kvalitě. Pokud si vystačíte s Full HD, dostanete se na více než dvojnásobné hodnoty. Tarif si můžete sjednat přímo na e-shopu Vodafone.

Stačilo by vám 300 GB dat měsíčně?

Zdroj: Vodafone

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *