Skip to content

Překvapení! Hromada hodinek Huawei obdržela HarmonyOS 3

Vlastníte jedny z novějších hodinek od Huawei? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Hned pět modelů totiž nyní dostává po celém světě aktualizaci na systém HarmonyOS 3, který přináší několik nových funkcí. Vylepšena byla ale také celková plynulost systému a v neposlední řadě také výdrž baterie.

Hlavní novinkou jsou nové notifikace, respektive jejich zobrazení. Jsou přehlednější a v některých aplikacích jsou k dispozici dokonce i rychlé odpovědi, což byla jedna z hlavních slabin jinak povedených hodinek. Ti, kteří rádi kontrolují své zdraví ocení podrobnější monitorování dýchacích cest. Hodinky berou v potaz několik faktorů, přičemž jedním z těch hlavních je tělesná teplota, ale také dechová frekvence a na základě toho vyhodnocují potenciální problémy.

Které hodinky dostávají HarmonyOS 3 aktualizaci?

  • Huawei Watch 3
  • Huawei Watch 3 Pro
  • Huawei Watch GT 3
  • Huawei Watch GT 3 Pro
  • Huawei Watch GT Runner

Přepracování se dočkala také svítilna, která umí nově zobrazovat různé barvy, které si můžete na displeji rozsvítit namísto výchozí bílé a opomenout nesmíme ani několik nových ciferníků. Jak již bylo řečeno v úvodu, čínská firma se zaměřila také na optimalizaci, takže by mělo dojít také ke zlepšení výdrže baterie.

Už vám dorazil HarmonyOS 3 na vaše hodinky Huawei?

Zdroj: GSMArena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *