Games

Posledná šanca! Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte nový telefón

Už len dnes a zajtra môžete hlasovať v ankete Smart Poisťovňa 2023. Ide už o ôsmy ročník ankety, ktorá rozhodne o najlepšie poisťovne z pohľadu smart funkcionalít. Vybrať tú najlepšiu nám pomôžete aj vy, naši čitatelia, odovzdaním svojho hlasu.

Nie je to však zadarmo. Každý, kto odovzdá svoj hlas, sa automaticky zaradí do žrebovania o nový smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur.

Priebeh hlasovania

Hlasovanie prebieha od 31. júla do 10. septembra 2023. Každý sa do hlasovania môže zapojiť iba raz, no už jedno hlasovanie vás zaradí do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón v hodnote 500 € podľa vlastného výberu. Hlasovať je možné za 20 poisťovní v 4 kategóriách:

  • Zdravotná SmartPoisťovňa 2023
  • Komerčná SmartPoisťovňa 2023
  • Mobilná aplikácia zdravotnej poisťovne 2023
  • Mobilná aplikácia komerčnej poisťovne 2023

Hlavná cena: Smartfón v hodnote 500 eur podľa vlastného výberu

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 €.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2023 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Hlasovanie je spustené dnešným dňom.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *