Games

Podívejte se na novou kapitolu Layers of Fear » Vortex

Sice to z autorů lezlo jak z chlupaté deky, ale nakonec jsme se přeci jen dozvěděli, co jsme potřebovali. Polský Bloober Team konečně oficiálně blíže představil nové bezplatné rozšíření pro horor Layers of Fear. Hráči se ponoří do mysli známého režiséra, který se snaží dokončit své mistrovské dílo. Update vychází dnes a autoři na něj lákají novým trailerem. Studio přitom připomíná, že se jedná o jeho dárek fanouškům k 15. výročí týmu.

Vývojáři se ptají, zda jsme připravení usednout do režisérského křesla? Ačkoli jde o natáčení hororu, ten pravý horor prý začne, až když kamery přestanou běžet. Máme natočit svou vlastní ultimátní noční můru. Tahle hollywoodská produkce se zjevně pořádně zvrtne.

Jak jsme předpokládali, nová kapitola skutečně rozšiřuje příběh Layers of Fear 2, z nichž si vypůjčuje stylizaci a zjevně i některé kulisy a rekvizity. Zatímco ve dvojce jsme ale byli hercem, v hlavní roli expanze The Final Prologue je režisér. Zatím je ovšem není jisté, jak moc a zda vůbec budou oba příběhy ještě propleteny.

Autoři přitom varují, že nás nečeká snadný úkol, tak uvidíme, nakolik to myslí vážně. Na produkci se opět podílel i tým Anshar Studios, který pomáhal s letos vydanou reimaginací. Expanze bude k dispozici majitelům vylepšených Layers of Fear na všech platformách. Najdete ji jako samostatnou kapitolu v hlavním menu hry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *