Games

Platený TikTok bude možno realitou. Čo však takáto verzia prinesie navyše?

Tvorcovia mnohých aplikácií sa už rozhodli pre svojich používateľov vytvoriť platenú verziu svojej aplikácie, ktorá umožní sledovať jej obsah bez reklám. Portál TechCrunch prináša informáciu, že rovnako sa chce rozhodnúť aj populárna platforma TikTok.

Spustí TikTok nové predplatné?

TikTok poznáme hlavne vďaka krátkym videám rôzneho druhu, ktoré sa stali v spoločnosti veľmi populárne. Ich popularita stúpla až tak, že sa platformy ako Instagram, YouTube alebo Snapchat rozhodli inšpirovať a tiež ich pridať do svojej ponuky. TikTok teraz otočil situáciu a inšpiroval sa ostatnými aplikáciami, ktoré už možnosť predplatného bez reklám používateľom poskytujú.

Platforma chce pred uvedením na trh zistiť, či sa im tento nápad oplatí realizovať. Práve preto spúšťa test predplatného, ktoré vám z obsahu odstráni rôzne reklamy. Zaujímavosťou je, že pri zaplatení plánu síce reklamy neuvidíte, no platforma vylúči len tie, ktoré vám algoritmus podľa vašich štatistík automaticky zobrazuje. To znamená, že reklamy v podobe marketingových videí na profiloch influencerov a tvorcov stále uvidíte.

TikTok predplatné | Zdroj: AndroidAuthority.com

Ako uvádza portál AndroidAuthority, test prebieha na území anglicky hovoriacich krajín mimo USA a zdá sa, že je viac menej úspešný. Cena tejto služby by sa mala byť stanovená na päť dolárov mesačne. V cene sa však nemajú nachádzať žiadne iné výhody, ktoré by mohli tento odberateľský plán spestriť. To, či bude tento test úspešný a prinesie novinku v podobe predplatného zistíme časom. Využili by ste túto možnosť? Radi si prečítame váš názor v diskusii pod článkom.

Náš tip

Dlhá výdrž batérie, krásny displej a vysoký výkon za super cenu. Tento telefón sme si doslova zamilovali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *