Games

Pandora’s Box vychází již zítra » Vortex

V červenci jsme psali o záznamu od jihoafrické ratingové komise Film and Publication Board (FPB), který zmiňoval a naznačoval, že by se série Borderlands mohla v dohledné době dočkat nové kolekce. A vskutku, netrvalo to dlouho a je to oficiální. Kolekce se skutečně jmenuje Pandora’s Box a konečně také přesně víme, co všechno se uvnitř nachází a že na ni vlastně nebudeme muset ani čekat – Borderlands Collection: Pandora’s Box dorazí již zítra a v říjnu dorazí třetí díl i na Switch.

Už tehdy se spekulovalo, co by mohl Pandora’s Box nabídnout, přičemž je jeho obsah nakonec mnohem bohatší, než se většina odvážila předpokládat. Nova kolekce totiž zahrnuje první díl z roku 2009 v edici GOTY, dále Borderlands 2 a samozřejmě i zatím poslední číslovaný díl Borderlands 3. Ten v dřívější kolekci Borderlands: The Handsome Collection z roku 2015 chyběl, jelikož tehdy ještě nebyl na světě. Nedílnou součástí je i Borderlands: The Pre-Sequel, ale překvapivě také Tales from the Borderlands z let 2014 a 2015 od Telltale Games a loňské New Tales from the Borderlands už přímo od Gearboxu. Jejich zahrnutí nebylo vyloučeno, ale spíše se s nimi nepočítalo, proto jde pro mnohé hráče jistojistě o příjemné překvapení. Samozřejmostí jsou i veškerá DLC.

Dle očekávání chybí loňský titul Tiny Tina’s Wonderlands, který se neodehrává na Pandoře, a proto by do takto nazvané kolekce pochopitelně příliš nezapadal. Podle odpovědí studia na Twitteru budou mít majitelé The Handsome Collection a Legendary Collection možnost výhodnějšího upgradu, ale později má být zveřejněno více informací. Balíček her bude standardně stát 150 dolarů, při vydání bude ovšem k dispozici sleva, při níž kolekce vyjde na 60 dolarů. Borderlands Collection: Pandora’s Box vyjde již zítra 1. září na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series.

Aby toho však nebylo málo, Borderlands 3 má pak namířeno na Nintendo Switch, což rovněž dříve naznačoval únik. Borderlands 3 Ultimate Edition se všemi DLC vyjde 6. října 2023 a bude k dispozici digitálně i fyzicky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *