Games

Oura Ring dostává velkou aktualizaci s klíčovými novinkami

Oura Ring patří k těm vůbec nejpopulárnějším gadgetům. Jde o skvělou alternativu k chytrým hodinkám, která navíc měří spánek s poměrně vysokou přesností. Na podzim loňského roku byla představena nová kulatá verze Horizon a nyní se uživatelé dočkali aktualizace, která přináší hromadu nových funkcí.

Ty poskytují uživatelům podrobnější údaje a metriky, které jim mohou pomoci s kvalitou spánku. Jednou z nejzajímavějších nových funkcí, která se do prstenu dostala jsou tělesné hodiny, které dávají uživatelům možnost maximalizovat každodenní čas optimalizací rozvrhu pro lepší spánek, zvýšení hladiny energie a dokonce je schopná rozpoznat čas, kdy je uživatel nejvíce soustředěný.

Oura Ring vám nově přiřadí také chronotyp. Budete tedy vědět, zda jste spíše ranní ptáče, nebo sova. Skóre spánku bude nyní zohledňovat i různé druhy spánkových návyků. Poslední novinkou je dvoutýdenní souhrn, který odhalí, jak pravidelný váš spánek byl. Ačkoli byla aktualizace oznámena předevčírem, společnost uvedla, že bude nějakou dobu trvat, než se rozšíří mezi všechny její uživatele.

Jak jste zatím s Oura Ringem spokojení?

Zdroj: XDA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *