Games

Oppo Watch 4 Pro mají špičkový displej a vypadají skvěle!

  • Oppo Watch 4 Pro přichází s novým vzhledem a špičkovými parametry
  • Lákají na výborný displej s podporou LTPO technologie
  • Zaujme také výdrž baterie, která je na poměry podobných hodinek nadprůměrná

Společnost Oppo představila na své tiskové konferenci novou generaci očekávaného ohebného telefonu Find N3 Flip, ale také nový model chytrých hodinek – Oppo Watch 4 Pro. Opět půjde bezesporu o jedny z nejlepších Wear OS hodinek, avšak v tuto chvíli čínská firma nepotvrdila globální dostupnost.

Design a displej Oppo Watch 4 Pro

Hodinky přicházejí s novým designem, který se odlišuje od svých předchůdců. Místo hliníkové slitiny byl tentokrát zvolen rám z nerezové oceli 316, doplněný keramickými detaily pro zvýšení pevnosti. K dispozici jsou varianty s koženým či silikonovým řemínkem. Nově zde máme také zakřivený LTPO AMOLED panel s úhlopříčkou 1,91 palce a rozlišením 378 x 496 pixelů, což nám dává jemnost 326 pixelů na palec. Samozřejmostí je podpora pro Always-on.

Hodinky Oppo Watch 4 Pro jsou poháněny kombinací dvou čipů. Qualcomm Snapdragon W5 se stará o náročnější úkoly, vlastní čip Hengxuan 2700 je pak používán pro méně náročné operace, včetně například Always-On režimu, což by mohlo mít pozitivní dopad na výdrž. Čipsetům dopomáhají 2 GB RAM a 32 GB interní paměti. Když už jsme u výdrže, ta je na poměry podobných hodinek skvělá. Dle výrobce vydrží až 14 dní při méně náročném používání, intenzivní využívání sníží výdrž na stále slušných 5 dní. Rychlé nabíjení vám navíc za 10 minut poskytne výdrž na celý den.

OPPO Watch 4 Pro Official Introduction

OPPO Watch 4 Pro Official Introduction

Zdravotní a sportovní funkce

Oppo Watch 4 Pro nabízí širokou škálu senzorů pro sledování vašeho zdraví, od měření srdečního tepu, přes saturaci kyslíku v krvi, až po sledování spánku. Zařízení může rovněž varovat před nepravidelným srdečním rytmem a dokonce analyzovat chrápání. Za zmínku stojí také měření EKG.


nejprodávanější hodinky česko

TOP 5: Toto jsou nejprodávanější hodinky v Česku. Máte některé z nich?

Články

Jakub Kárník

Jakub Kárníkčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.