Games

Operátor Radosť je tu s nami už takmer 3 roky. Ponúka veľa dát za atraktívne ceny

Písal sa dátum 24. september 2020, kedy sme na našom portáli informovali o úplne novom slovenskom  digitálnom operátorovi. Už spôsob komunikácie, grafika či prepracovaná aplikácia dávajú jasne najavo, aká je jeho cieľovka.

Ak k tomu pridáme zaujímavú cenovú politiku v súvislosti s množstvom dát, ktoré ponúkajú jednotlivé programy, je to úplne jasné. Svoje si tu nájdu najmä (ale nielen) mladí, ktorí často dátujú, sledujú videá a využívajú sociálne siete. Práve tieto aktivity sú tie, kde je možné minúť najviac dát.

Od tejto chvíle je ponuka stále prehľadná a každý si nájde to svoje. Spočiatku tu boli tri Radosti: Malá, Veľká a Nekonečná, neskôr prišla ešte Dátová Radosť. Zákazníci Radosti tak majú teraz na výber zo štyroch ponúk, a to už za cenu  od 5 eur/30 dní.

2 programy pre menej náročných za super cenu

Za túto sumu je k dispozícii Malá Radosť , ktorá ponúka  2 GB dát a 100 minút / SMS / MMS. Zákazníci Radosti môžu využívať najmodernejšiu 5G sieť od O2, ktorá je v súčasnosti dostupná vo viac ako 416 lokalitách. Mapu pokrytia si môžete pozrieť tu.

Ponuka operátora Radosť | Zdroj: Radosť

Ak potrebujete väčší objem dát, môžete siahnuť po Veľkej Radosti za 10 eur mesačne, v rámci ktorej je  k dispozícii 8 GB dát a 200 minút / SMS / MMS. Pre nás najzaujímavejšími ponukami sú posledné dve.

Všetko neobmedzene len za 20 eur

Pre tých, ktorí sa vôbec nechcú obmedzovať, je pripravená Nekonečná Radosť za 20 eur/30 dní. Okrem neobmedzených minút, SMS a MMS s ňou získate aj neobmedzené dáta. Plnou rýchlosťou (10 Mbps) je možné prečerpať až 100 GB, potom sa rýchlosť zníži na 2 Mbps, ktorá je stále dostatočná na pohodlné surfovanie po internete či prezeranie sociálnych sietí.

Ponuka ako šitá pre mladých

Najaktuálnejšou novinkou v ponuke je Dátová Radosť. Ako už názov napovedá, zameraná je hlave na dáta. V porovnaní s Nekonečnou Radosťou ušetríte 5 eur mesačne, no čo sa týka dát, ponuka je úplne rovnaká. Jedinou zmenou je to, že v tomto programe nemáte predplatené žiadne minúty na telefonovanie či SMS. Mladšia generácia ale v dnešnej dobe telefonuje minimálne a často využíva alternatívy, na ktoré využíva dáta. Takže tento program je z nášho pohľadu pre mladých najzaujímavejší, volať aj posielať správy môžu za 0,05€.

Appka na všetko

Čo je na tom všetkom najlepšie, nikam nemusíte chodiť. Operátor Radosť priniesol ako prvý biometriu pre overenie zákazníka, svoj obľúbený program si zvolíte a zaplatíte zaň jednoducho v aplikácii. Cez mobil si môžete objednať svoju novú SIM kartu, pozrieť spotrebu, históriu platieb a všetko, čo potrebujete. Dokonca aj prenos čísla od iného operátora vybavíte jednoducho v appke a naozaj nie je potrebné chodiť na žiadnu pobočku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *