Games

OnePlus predstaví svoj prvý skladací telefón. Poznáme dátum

Značka OnePlus sa pripravuje na predstavenie svojho prvého skladacieho smartfónu s názvom OnePlus Open. Výrobca teraz dokonca na svojich stránkach zverejnil dátum  a čas jeho predstavenia spolu s možnosťou predobjednávky a súťažou.

V predobjednávke ušetríte až 430 eur

Oficiálny dátum predstavenia bol podľa upútavky stanovený na štvrtok, 19. októbra o 16:00 stredoeurópskeho času. Zverejnená bola aj súťaž o zariadenie a taktiež možnosť jeho výhodnej predobjednávky. Po zaplatení zálohy 99 eur bude možné získať zľavu 250 eur z konečnej a zatiaľ neznámej ceny smartfónu, plus zadarmo slúchadlá OnePlus Buds Pro 2 v hodnote 180 eur. To je celkovo 430 eur.

Výhody predobjednávky | Zdroj: OePlus.com

Ide o globálnu ponuku, ktorá je dostupná aj v USA a Kanade. V upútavke je vidieť aj profil smartfónu a jeho ohybný mechanizmus. Už dlhšie je známe, že OnePlus Open sa bude v Číne predávať ako OPPO Find N3, ktorý má byť na čínskom trhu predstavený v rovnaký deň. Je to celkom pochopiteľné, pretože čínska posločnosť OPPO značku OnePlus vlastní.

Aké budú parametre novinky?

Externý displej OPPO Find N3 a tým pádom aj OnePlus Open má mať podľa špekulácií 6,31″ (rozlíšenie 2 484 x 1116 pixelov) a ohybný 7,82″ (2 440 x 2 268 pixelov). To je podstatne viac ako predošlá generácia OPPO Find N2, ktorá mala menšie displeje a pýšila sa aj kompaktnými rozmermi.  Váha zariadenia stúpne podľa portálu GSMArena na 244,8 gramu a hrúbka v zatvorenom stave bude 12,44 mm.

Žiadne podrobnosti síce neboli oficiálne potvrdené, ale očakáva sa, že smartfón bude mať kvalitné fotoaparáty (50 MP primárny + 48 MP ultra-širokouhlý + 32 MP periskopický) a čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Batéria má mať kapacitu 4 805 mAh s podporou 100 W káblového nabíjania a na rozdiel od predošlej generácie nemá chýbať ani bezdrôtové nabíjanie.

Náš tip

Tieto platené aplikácie, hry a ikony pre váš Android sú teraz zadarmo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *