Games

OnePlus Nord 3 uniká ve videu, premiéra je za rohem!

  • OnePlus se v tuto chvíli připravuje na evropskou premiéru nového Nordu
  • Ten by měl nabídnout skvělý poměr mezi cenou a výkonem
  • PinoyMetroGeek přinesl jeho unboxing s předstihem

OnePlus Nord 3 patří k nejočekávanějším telefonům vyšší střední třídy. Očekává se, že bude nový Nord jen mírně upravený Ace 2V, který byl v březnu představen v Číně a nyní uniká hands-on video, na kterém si lze všimnout několika detailů.

Unboxing video od uživatele PinoyMetroGeek odhaluje, že bude mít OnePlus Nord 3 až 16 GB RAM a 256GB úložiště, tato konkrétní barevná varianta se označuje jako Misty Grass. Součástí balení je kromě samotného telefonu i nabíjecí adaptér a USB-C/USB-A nabíjecí kabel, což byste od tohoto čínského výrobce asi očekávali.

Co se týče specifikací samotného telefonu, přední stranu má pokrývat 6,74palcový AMOLED panel se 120Hz obnovovací frekvencí, pod kapotou bude tikat čipset MediaTek Dimensity 9000 a počítat můžeme také s 5000mAh baterií s podporou 80W drátového nabíjení. Zvlášť zvědaví jsme na fotoaparáty. Když jsme recenzovali Nord 2, označili jsme jej za jeden z nejlepších fotomobilů své třídy. Novinka má dostat stejnou soustavu fotoaparátů, tedy hlavní 50Mpx snímač, 8Mpx ultraširoký senzor a 2Mpx makro kamerku. Evropské představení je v tuto chvíli otázkou několika dní, hovoří se o 5. červenci.

Jak se na nový Nord od OnePlus těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *