Skip to content

Odolný Ulefone Armor 21 razí “vpředu byznys, vzadu párty”

Společnost Ulefone posílá na trh nový model odolného telefonu Armor 21. Tentokrát není mobil pouze připravený na drsné zacházení, ale současně má i velmi zajímavý zadní kruhový LED panel s osvětlením pro různé využití. Rozblikat či rozsvítit se může při přehrávání hudby, doručeném upozornění z aplikací, příchozím hovoru nebo nabíjení. I v ostatních specifikacích umí odolný telefon Ulefone Armor 21 zaujmout.

“Zmíněné čtyři režimy umožňují uživatelům zvolit světelnou odezvu a mají celkem 10 druhů světelných efektů na výběr. Dá se měnit doba a podle vlastních potřeb je nastavitelný také jas. Uživatelé si mohou vybrat i oblíbené aplikace pro práci s Infinite Halo,” uvádí výrobce nový prvek, který spoléhá na osmnáct RGB LEDek. Uprostřed tohoto světelného kruhu se pak nachází hlasitý 122dB reproduktor s průměrem 36 milimetrů. Ten ale není na zádech telefonů Ulefone úplnou novinkou.

Mezi ostatní základní specifikace patří 6,58″ FHD+ displej se 120Hz frekvencí, baterie s kapacitou 9 600 mAh a 33W nabíjením, čipset MediaTek Helio G99, paměťová kombinace 8/256 GB, foťáky ve složení 64MPx hlavní, 24MPx noční a 16MPx přední, krytí IP68/IP69K a standard MIL-STD-810H.

Ulefone Armor 21 – Enjoy Halo Moment. Explore Limitless Possibilities.

Ulefone Armor 21 - Enjoy Halo Moment. Explore Limitless Possibilities.

V telefonu běží Android 13 a má i NFC a podporuje například Google Pay / Peněženku. Připojit se k němu dá třeba i endoskop. Naopak nenabídne například 5G připojení. Oficiální prodej bude probíhat mimo jiné i na AliExpressu. Nejrychlejší zájemci mohou Ulefone Armor 21 ulovit za vcelku směšných 100 dolarů, tedy asi 2 200 Kč. Pak cena poskočí na zatím neznámou hodnotu.

Ulefone Armor 21 odolný telefon mobil LED osvětlení reproduktor cena specifikace krytí

Jaké máte zkušenosti s telefony Ulefone?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *