Skip to content

Odolný mobil, který má v sobě sluchátka

Spol

ečnost Ulefone za pár dní vyšle na trh nový odolný telefon Armor 15. Ačkoli název nenapovídá, že by se měl přístroj nějak vymykat, minimálně v jedné věci bude hodně zajímavý. Nejenže má například baterii s kapacitou 6 600 mAh nebo programovatelné tlačítko, ale hlavně v sobě ukrývá zabudovaná bezdrátová sluchátka. Tím se řadí například po bok nedávno představeného telefonu Nokia 5710 XpressAudio.

World’s First Rugged Phone Built In TWS Earbuds – Ulefone Armor 15 Coming Soon

Mezi další specifikace tohoto stroje patří 5,45″ displej, procesor MediaTek Helio G35, 6GB RAM a 128GB úložiště, Android 12, zadní fotoaparáty v kombinaci 12 + 13 Mpx, přední 16Mpx foťák, odolnost odpovídající standardům IP68/IP69K, symetrické reproduktory, NFC s podporou Google Pay (resp. Peněženky) nebo FM rádio. Odnímatelné špunty mají vlastní dotykové ovládání.

Ulefone Armor 15 se začne prodávat 8. srpna a výrobce v tuto chvíli láká nejen na parametry, ale také připravovanou kampaň na Kickstarteru. I přes něj bude možné v prvních dnech pořídit tento zajímavý mobil za sníženou zaváděcí cenu. Ta zatím není známá.

Kolik tipujete, že bude Ulefone Armor 15 stát?

Zdroj: Ulefone

Leave a Reply

Your email address will not be published.