Games

Obaly na populární Android tablety

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží na čínském tržišti AliExpress. Máte doma tablet a chtěli byste k němu u nějaký obal, aby nepřišly k újmě například záda či rohy, případně rovnou displej? Našli jsme pro vás několik kousků, které pasují na nejpopulárnější Android tablety. Ačkoli jsou ale jednotlivé varianty v našich tipech určeny pro konkrétní modely a značky, v daných obchodech většinou najdete stejný styl obalu či krytu i pro další.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Obal pro Xiaomi Pad 5 a 6

Klasická konstrukce “flipového” obalu, který chrání tablet zezadu i zepředu. Přední část tvoří tři segmenty, ze kterých je možné při rozložení poskládat stojánek. Součástí je kapsa na pero. Na výběr je celkem šest barev.

Cena: 300 Kč

Pestrobarevné obaly na tablety Galaxy Tab S a A

Pokud máte v úmyslu váš Samsung tablet obalit tak, aby zářil na všechny strany, tady jste správně. Vybírat můžete z celé řady vzorů, přičemž jeden je extravagantnější než druhý. Díky zlomu na zádech je možné i tento obal použít jako stojánek.

Cena: 220 Kč

Poloprůhledný obal pro tablety Lenovo a Xiaoxin

Designově zajímavý obal, který má pevnou zadní část čistě průhlednou a přední barevnou. Má vpředu tři skládací segmenty, takže opět může posloužit i jako stojánek. Ani prostor pro pero znovu nechybí.

Cena: 290 Kč

Obal s úchytem pro tablety Xiaomi a Redmi

Velmi robustní ochrana, která má tablet ochránit zejména při neopatrném zacházení v rukou dětí. Kromě vyklápěcích opěrek má vzadu i prostor i pro uložení pera.


5 tipů na zboží z Číny: Chytré termostatické hlavice

Články

Marek Houser

Marek Houserčtení: 3 minuty (
uložit na později

)čtení: 3 min.

uloženo


uložit na později

3 min.