Games

Obal nové Forzy Motorsport zdobí Cadillac a Chevrolet » Vortex

Fanoušci závodních her očekávají hned několik žhavých želízek v ohni pro letošní rok a teď jsme se dočkali dalšího malého střípku stran nové Forzy Motorsport. Na internet totiž nejprve unikl obal chystaného pokračování. Stalo se tak vlastně oficiální cestou, protože artwork se objevil v mailu pro předplatitele služby Xbox Game Pass, který lákal na budoucí tituly. V tu chvíli se ještě zdálo, že jde o nějaké nedopatření.

Kvalita původního obrázku nebyla valná, ale fanoušci si samozřejmě pomohli s pomocí AI. Vývojáři z týmu Turn 10 Studios nicméně nakonec zveřejnili oficiální verzi a současně potvrdili, že titulními vozy na obalu budou Cadillac Racing V-Series.R a Chevrolet Corvette E-Ray, modelový rok 2024.

Dozvěděli jsme se rovněž, že hra se objeví na chystané akci Xbox Game Showcase, která připadá na 11. června. A o dva dny později nám autoři v rámci speciálního přenosu blíže představí režim kariéru a obsah pro jednoho hráče. Tento speciální stream se uskuteční na 13. června. Stále nevíme, kde nová Forza dorazí na trh, ale všeobecně se má za to, že se dočkáme do konce roku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *