Skip to content

Nvidia oficiálně spouští pěkně nabušené GeForce NOW Ultimate

Společnost Nvidia na konferenci CES 2023 před několika dny oznámila, že má pro fanoušky zprostředkovaného cloudového hraní novou a vylepšenou verzi služby GeForce NOW. Jde o předplatné nazvané Ultimate, které v tomto oboru slibuje opravdu nadstandardní zážitek. Hráči se mohou těšit na grafický výkon zajišťovaný jednotkami RTX 4080, který může například vyšponovat frekvenci obrazu na 120 Hz při 4K rozlišení a podporuje ultraširoké monitory. GeForce NOW Ultimate nyní oficiálně začíná fungovat ve čtyřech regionech.

Veškeré slibované vychytávky si mohou v první vlně začít užívat hráči pobývající ve třech městech v USA a v jednom v Německu. Jde o San Jose, Los Angeles, Dallas a Frankfurt. Nvidia uvádí, že Ultimate bude postupně rozšiřovat do dalších regionů, přičemž je k dispozici dokonce i aktualizovaná mapa, která přesně ukazuje, kde mohou zákazníci vylepšené prostředí využívat.

Nvidia GeForce Now Ultimate ČR CZ cena

Nová úroveň předplatného je automatickým upgradem pro stávající předplatitele RTX 3080 a stejná by měla zůstat i cena. Varianta GeForce NOW Ultimate je již zmíněna i na české verzi webu této služby a stát bude 539 Kč za měsíc či 2 690 Kč za půl roku.

Jaké máte zkušenosti s GeForce Now?

Zdroj: 9to5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *