Games

Nový web ukáže, zda máte v mobilu Samsung OLED displej

Jak známo, jihokorejský gigant Samsung, respektive jeho divize Samsung Display, rozhodně nedodává mobilní či jiné obrazovky pouze do zařízení spadající pod tuto značku. Jeho moderní OLED displeje jsou k nalezení třeba i v iPhonech či telefonech značek Xiaomi, ASUS nebo OnePlus. Je to případ i vašeho mobilu? Možná ani nevíte. Aby společnost v tomto ohledu usnadnila orientaci zákazníkům a současně si efektivním způsobem přihřála polívčičku, nastartovala web OLED Finder. Na něm si lze ověřit, zda má konkrétní zařízení tento typ displeje od Samsungu.

Na nové webové stránce, která zatím běží jako beta verze, je momentálně nastavený vyhledávací filtr s cca 700 modely telefonů několika značek. U všech přítomných mobilů korejská firma lidem s radostí oznamuje, že mají skutečně přístroj s jejich OLED displejem a při výběru “učinili správnou volbu”. K tomu dokládá statistiku, že sedm z deseti uživatelů OLED displejů má v mobilu právě panel od Samsungu.

Samsung displej OLED finder web oznámení

Ve vyhledávači zatím chybí například zmíněné iPhony, nicméně je i další zařízení jistě firma brzy přidá. A nepůjde jen o telefony, ale také notebooky či televizory, čímž se seznam masivně rozroste. Samsung tak vytváří ne jednu stranu praktický přehled pro spotřebitele a současně parádní reklamu na vlastní produkci.

V kolika mobilech jste měli Samsung OLED displej?

Zdroj: sammobile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *