Games

Nový únik! V tento den se má představit GTA 6

  • GTA VI patří k nejočekávanějším hrám tohoto desetiletí
  • Už teď o něm víme díky únikům poměrně dost informací
  • Leaker TimeTraveler odhalil datum, kdy by se nám mělo představit

Pokud se alespoň trochu zajímáte o videohry, zřejmě vám neunikl obrovský hackerský útok na studio Rockstar Games, který nemá v herní branži obdoby. Kvůli němu unikla hromada informací o chystaném GTA 6, ať už je řeč o zasazení, hlavních postavách nebo příběhu, ale dokonce také gameplay záběry. Tento únik překvapil celý videoherní průmysl i kvůli tomu, že Rockstar si své informace zpravidla pečlivě hlídá a pokud on sám nechce, nevíme o jeho chystaných titulech zhola nic. Nyní jeden z dalších leakerů odhalil, kdy by se nám měla jedna z nejočekávanějších her tohoto desetiletí poprvé oficiálně ukázat.

Pokud náhodou o únicích okolo GTA VI nic nevíte, pojďme si je v krátkosti připomenout. Stejně jako ostatní hry od Rockstaru má i GTA 6 běžet na enginu RAGE, který se osvědčil kupříkladu v Red Dead Redemption 2 či aktuálním GTA V. Máme se prý těšit na mapu s rozlohou 360 kilometrů čtverečních. Jen pro představu, GTA V disponuje světem o rozloze přibližně 80 kilometrů čtverečních. Takhle obří mapa by samozřejmě byla pouze s jedním městem a venkovem poněkud prázdná, takže zde budou hned čtyři – Liberty State, Carcer City, Cottonmouth a chybět nemá ani legendární Vice City. Hlavní dějová linka má zabrat okolo 75 hodin.

A kdy se nám tedy hra konečně oficiálně představí? Dle leakera TimeTraveler, který v minulosti odhalil několik jiných vydání (například Star Wars: Outlaws nebo PayDay 3) si Rockstar premiéru naplánoval na 27. října. Informaci přesto berte s určitou rezervou, v minulosti jsme vás informovali o tom, že bude nové “gétéáčko” odhaleno 17. května, což se nakonec nestalo.

Jak se těšíte na nové GTA?

Zdroj: Reddit, Loopinnu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *