Games

Nový Oura Ring. Exkluzivní kolaborace s firmou Equinox

  • Společnost ŌURA oznámila spolupráci s fitness značkou Equinox
  • Pro členy Equinox Circle bude připravena i speciální sada pro odpočinek a regeneraci
  • Nový prsten přijde na trh již 24. října

Výrobce chytrých prstenů Oura v květnu oznámil připravovanou spolupráci. 24. října by měl na trh přijít nový prsten, který představuje výsledek exkluzivní spolupráce s firmou Equinox. Dle slov výrobce tato kolaborace přinese kombinaci elegance, funkčnosti a výjimečného designu.

Co je vlastně tato kolaborace zač?

Equinox je americká luxusní fitness společnost, která provozuje několik lifestylových značek: Equinox, Equinox Hotels, Precision Run a další. Jejich posilovny a wellness zařízení jsou známé po celém světě. Jejich vize zdravého životního stylu a důraz na detaily by se mohl projevit i v novém Oura Ring.

Uživatelé mohou očekávat funkce, které jim pomohou dosáhnout optimálního zdraví a fitness cílů. Navíc pokud jste členem Equinox Circle, budete mít přístup k sadě pro odpočinek a zotavení. Sada bude obsahovat prsten ve vybraných barvách, kryt prstenu s logem Equinox, nabíječku, pouzdro na prsten a 12měsíční bezplatné členství Oura.

Oura Ring neustále inovuje svou technologii

Zatímco detaily o novém chytrém prstenu zůstávají tajemstvím, je jasné, že by nás mohla čekat další zajímavá novinka. Pokud jste nadšenci do sledování svého zdraví a fitness, měli byste si na 24. října udělat ve svém kalendáři poznámku. Zatím si můžete zkrátit čekání videem o nové řadě Gen 3 Horizon, o kterém jsme vás informovali nedávno.

Introducing the Oura Gen3 Horizon

Využíváte chytré prsteny?

Zdroj: Oura Ring, Equinox, Reddit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *