Skip to content

Nové datum Skull and Bones se dozvíme brzy » Vortex

Zatímco bezprostředně po oznámení, že hra Skull and Bones vyjde později, jsme se žádné další podrobnosti o novém termínu nedozvěděli, dodatečně autoři přišli s krátkým komentářem na toto téma. Tým slíbil, že informaci o novém datu vydání přinese velice brzy. Vývojáři říkají, že chtějí na základě zpětné vazby z dřívějších testů dopřát hře další péči a balancování. A současně slibují, že se budeme moci zapojit do dalších zkušebních verzí.

Podrobnosti o nich a předpokládaném termínu se dost možná dozvíme už dnes, tedy v pátek 13. ledna. Naplánován je totiž další speciální stream, který by měl odstartovat v 18 hodin našeho času. Těšit se máme na exkluzivní gameplay záběry a zaměření na lore hry. Jinak pak už autoři jen obecně mluví o tom, že chtějí od prvního dne nabídnout svýn hráčům ten nejlepší možný zážitek. Čas navíc jim k tomu má pomoci.

Možná tak nakonec poslední odklad nebude už extrémně dlouhý, ale stále platí, že s každým dalším podobným posunem bude obtížnější hráče přesvědčit o tom, že problematický titul po dlouholetém vývoji stojí za pozornost. Sluší se připomenout, že projekt byl oficiálně představen na E3 už v červnu 2017, jeho vývoj ale ve skutečnost odstartoval už v roce 2013.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *