Skip to content

Nothing phone (1) dostáva novú aktualizáciu softvéru

Dizajnovo originálny smartfón Nothing phone (1) dostáva tento týždeň podľa portálu AndroidCentral novú aktualizáciu softvéru. Tá síce stále neprináša očakávaný Android 13, ale vylepšuje viacero funkcií.

Aktualizácia prináša novú aplikáciu, ktorá uľahčí ovládanie slúchadiel od spoločnosti Nothing

Aktualizácia s Nothing OS verzie 1.1.8 je postavená na systéme Android 12 a môže to byť jedna z posledných aktualizácií zariadenia s touto verziou systému Android. Výrazným vylepšením v nej je zahrnutie aplikácie Nothing X, ktorá nahrádza aplikáciu Ear (1). Aktualizácia tiež obsahuje novú bezpečnostnú opravu z januára 2023.

Nothing Phone (1) | Zdroj: Tomáš Kanálik

Aplikácia Nothing X ponúka nový spôsob prispôsobenia zážitku z počúvania hudby bezdrôtovými slúchadlami tým, že vám umožní prepínať medzi režimami potlačenia hluku, meniť ovládanie gestami, ovládať ekvalizér a zobrazovať zostávajúcu kapacitu batérie slúchadiel. Okrem aplikácie Nothing X dostáva zariadenie aj nový glyfový vyzváňací tón, viac tapiet, vylepšené animácie a ďalšie funkcie.

Dostupnosť aktualizácie by vám mal systém oznámiť automaticky. Môžete si ju tiež skontrolovať manuálne v Nastaveniach. Pred aktualizáciou sa najprv ubezpečte, že máte batériu smartfónu nabitú aspoň na 70 % jej kapacity. Odporúčame byť tiež pripojený k bezplatnej Wi-Fi sieti, aby ste ušetrili predplatené mobilné dáta.

Aktualizácie u konkurencie

Spoločnosť Asus nedávno aktualizovala na Android 13 staršie smartfóny Asus Zenfone 8 a 8 Flip. Výrobca OPPO zverejnil plán aktualizácií na Android 13, spolu s grafickým rozhraním ColorOS 13. Aj Realme aktualizuje na najnovší operačný systém Android 13 hneď niekoľko modelov. Na záver spomenieme, že poznáme zoznam Motorola smartfónov, ktorých majitelia sa môžu tešiť na príchod veľkej softvérovej aktualizácie.

Náš tip

Smart Banka 2023: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte smartfón v hodnote 1000 eur!

Android Aktualizácie

Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *