Games

NFS Unbound obohatí multiplayerové honičky s policisty » Vortex

Vývojáři ze studia Criterion odhalili bezplatný obsahový přídavek pro Need for Speed Unbound, které vyšlo na začátku loňského prosince. Balíček Volume 2, který nevychází z žádného předchozího rozšíření, ale odkazuje k obohacení původní hry, bude dostupný od 21. března, a to přirozeně na všech cílových platformách. Jde o první DLC z očekávané série, která by měla hráčům nabídnout nová vozidla a hlavně je vtáhnout do dalších závodů a příležitostí, jak poměřit síly s ostatními, vydělat pár herních peněz a jednoduše se pobavit. Asi nejvýraznějším rozšířením budou multiplayerové honičky s policisty, do kterých se budete moci zapojit ve více hráčích, nikoliv však na straně policistů, jak by se i s ohledem na historii série nabízelo.

„Držte se před pronásledovateli a vydělejte si balík, zatímco vaši přátelé vám pomohou [policisty] setřást,“ lákají vývojáři z Criterionu a část honiček prezentují i v novém traileru. Lákají rovněž na nová vozidla, v tomhle prohlášení ale musíme být trochu zdrženlivější. Nejde totiž o nové modely, nýbrž verze již zahrnutých aut, které si musíte závoděním odemknout. Konkrétně na vás čeká zelenočerný Lotus Emira Balmain Edition 2021. Pokud si navíc předplácíte EA Play, dostanete také možnost získat speciální verzi Nissanu 240ZG Fairlady ve verzi z roku 1971. Třetí vůz zatím zůstává zahalen rouškou tajemství, Criterion ale láká na utlimativní luxus, takže uvidíme, jaké auto to nakonec bude.

Co se týče nových závodů, vývojáři připravili na 40 denních a 10 obecných výzev, spolu s dalšími eventy a playlisty závodů, včetně těch vytrvalostních. A za vaše snažení samozřejmě dostanete i nůši kosmetických vylepšení, jako jsou anime efekty pro vaše auto, nové pózy a gesta vašeho závodníka či závodnice a 6 nových samolepek na váš odznak. Jak už je uvedeno výše, tohle všechno dostanete bezplatně, vývojáři ale přišli i s placeným bonusem, za který dáte v přepočtu 5 dolarů a odemknete jím ukazatele všech 260 sběratelských předmětů a 160 aktivit na mapě, abyste je nemuseli složitě hledat. Součástí balíčku Keys to the Map je i balík oblečení Fury and Zen, který můžete rozšířit svůj šatník.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *